click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Kompleksi Tom Doshi” ,Tiranë.

€ 270
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në pallat të ri 2022, pranë rrugës kryesore në një kompleks pallatesh. Vëndodhja është e favorshme për banim pasi pranë apartamentit janë të disponueshme supermarkete, farmaci, urbane, si edhe shumë institucione të ndryshme. Apartamenti ka ndiçim natyral, ofrohet i mobiluar me dy ballkone.
Ndodhet tek kompleksi “Tom Doshi” pranë shtëpisë së Bamir Topit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • E mobiluar
  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete me dritare
  • Kati 2 banim
  • Me ashensor
  • Pallat i 2022

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20088
Çmimi: € 270
Sipërfaqja neto e pronës: 103 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Pershendetje interesohem per kete pronen