click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1, ”Kompleksi Zirkon”, Tiranë

€ 330
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “ Kongresi i Manastirit“ tek një kompleks i vitit 2022, pranë spitalit të “Neurologjisë“ dhe kompleksit ASL. Në një zonë me shumë zhvillim, ku pranë tij gjenden spitale,shkolla, kopshe, markete, ka akses me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi ose për banim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Ballkone
  • Kondicioner
  • Kati 2 banim
  • Me ashensor
  • Ndërtim i vitit 2023

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20242
Çmimi: € 330
Sipërfaqja Bruto: 75 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: po
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Bosh
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë