click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Kopshti Botanik” ,Tiranë.

€ 550
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë ”Kopshtit Botanik” në një pallat të ri, me ashensor. Apartamenti ka shumë ndicim natyral, orientim me fushpamje nga Mali “Dajtit”, ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Aredimi është bashkohor i sapo mobiluar, me të gjitha paisjet e reja. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira i pa banuar më parë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Totalisht i mobiluar
  • 2 Kondicioner
  • Me parket
  • Ballkon
  • Tualet
  • Kati 6
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20017
Çmimi: € 550
Sipërfaqja neto e pronës: 60 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: 1
Kondicioner: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet