click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë” ,Tiranë.

€ 450
Bulevardi Zogu i Pare, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë “ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“. Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti është i disponueshëm në datën 01 Dhjetor 2023 dhe ofrohet në kushte të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe  gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Ballkon
  • Mobiluar
  • 2 Kondicioner
  • Kati 5
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Bulevardi Zogu i Pare
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21546
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Sipërfaqja Bruto: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 3+1, “Rr. Elbasanit”, Tiranë...

€ 600
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-11-ministria-e-drejtesise-tirane/