click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.

€ 500
Tefta Tashko-Koço, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Pazarit të Ri tek rruga  ”Tefta Tashko-Koço” në një kompleks të ri i vitit 2023 . Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, rajoni i policisë, spitali, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira i sapo lyer , me ndricim natyral, i pa dhënë më parë me qera, ideal për aktivitete biznesi të ndryshme ose për banim. Në çmim është e  përfshirë edhe pagesa e administrimit të pallatit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Me parket
  • Tualet
  • Kati 2 banim
  • Me 2 ashensor
  • Pallat i 2023

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Tefta Tashko-Koço
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21018
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 50 m2
Sipërfaqja Bruto: 60 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 2
Ndërtim i ri
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-11-pazari-i-ri-tirane-2/