click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “7 Xhuxhat” ,Tiranë

€ 500
Rruga e Elbasanit, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet tek Rruga e Elbasanit përballë ” 7 – Xhuxhave” në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, me shumë zhvillim dhe vetëm 5 minuta në këmbë larg qendrës. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim. Shtëpia ka strukturë 3 katë-she dhe jepet vetëm apartamenti në kati 2, i cili ofrohet në kushte të mira i sapo lyer.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • I mobiluar
  • Koridor shpërndarës
  • Ballkon
  • Kati 2
  • Shtëpi private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga e Elbasanit
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21113
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 90 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Koridor shpërdarës
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Shtëpi Private 2 kate ”Babrru”, Tiranë.

€ 200
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
28 Korrik, 2023
Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
270 m2
Sipërfaqja Neto
26 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë apartament https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-11-pazari-i-ri-tirane-3/