click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.

€ 400
Pazari i Ri, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Pazarit të Ri tek rruga  ”Tefta Tashko-Koço” , vetëm 5 minuta në këmbë nga “Sheshi Skendërbej”. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, rajoni i policisë, spitali, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe  gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Ballkon
  • Mobiliuar
  • 2 Kondicioner
  • Kati 5
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Pazari i Ri
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21511
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 75 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje,interesohem për këtë pronë: