click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1, “Pazari i Ri” ,Tiranë

€ 300
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga “ Tefta Tashko – Koço”, pranë ” Pazarit të Ri” dhe shumë institucioneve, si Ministria, Policia etj. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një shtëpie private 3 katëshe ,ka ndriçim natyral. Apartamenti është shumë i mbajtur dhe në kushte shumë të mira. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim më vete
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • I mobiluar
  • Ballkon
  • Kondicioner
  • Me parket
  • Kati 2
  • Shtëpi private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19344
Çmimi: € 300
Sipërfaqja neto e pronës: 54 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet