click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Qendër” ,Tiranë.

€ 350
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë sheshit “Skëndërbej“ ,në qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mirë banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • Dhomë gjumi
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Tualet
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20253
Çmimi: € 350
Sipërfaqja neto e pronës: 50 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë