click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Shkolla e Baletit” ,Tiranë.

€ 320
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek rruga e Elbasanit pranë shkollës së “Baletit“ ,afër qendrës lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mirë banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • Dhomë gjumi
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Tualet
  • Kati 1
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20092
Çmimi: € 320
Sipërfaqja neto e pronës: 54 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!