click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1, “ Ura e Tabakëve ”, Tiranë.

€ 650
Xhamia e Tabakëve, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Rrugës së Elbasanit, pranë qendrës dhe  Pazarit të Ri tek  “ Xhamia e Tabakëve”, në pallat të vitit 2012 me ashensor kati 8. Apartamenti është i restauruar me kushte komode për banim. Ka akses me lehtësi për hyrje – dalje nga rruga kryesore, ofronë siguri, pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti është i pa dhënë më parë me qira pas investimit të fundit. Më i përshtatshëm apartamenti është për një çift.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Garderob
  • Kondicioner
  • Me parket

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Xhamia e Tabakëve
Qyteti:
Zip: 1001
Shteti: Albania
ID e pronës: 20941
Çmimi: € 650
Sipërfaqja neto e pronës: 57 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2012
Garazhe: Me çmim ekstra
Ashensor: 1
Vend Parkimi: Në zonë
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Restauruar së fundmi
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë :