click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Vasil Shanto” ,Tiranë.

€ 500
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek zona ”Vasil Shanto”,përball “ish UET“ në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë të mirë,  i pa dhenë  me parë  me qira ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë të zhvilluar me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme si , shkolla, kopshti,stacion autobuzi,etj. Apartamenti ofrohet në kushte mira për banimi.

 

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe  gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Mobilim bashkëkohor
  • Me parket
  • 1 Kondicioner
  • Kati 4
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21683
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 60 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: Jo
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: Po
Ndërtim egzistues
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje,interesohem për këtë pronë;