click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Xhamlliku” ,Tiranë.

€ 400
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e ”Xhamllikut” pranë Conad Profarma në një kompleks të ri,. Apartamenti ka  ndricim natyral, arredimi është bashkohor i sapo mobiluar, me të gjitha paisjet e reja. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira i pa banuar më parë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Totalisht i mobiluar
  • 2 Kondicioner
  • Me parket
  • Ballkon
  • Tualet me dritare
  • Kati 3 banim
  • Me 2 ashensor
  • Pallat i 2023

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20033
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 57 m2
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshendetje, interesohem për këtë pronë