click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “Xhamlliku” ,Tiranë.

€ 300
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e ”Xhamllikut” pranë Conad Profarma në një kompleks të ri. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira i sapo lyer , me ndricim natyral, ideal për aktivitete biznesi të ndryshme ose për banim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Kondicioner
  • Me parket
  • Tualet me dritare
  • Kati 4 banim
  • Me ashensor
  • Pallat i 2023

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20641
Çmimi: € 300
Sipërfaqja neto e pronës: 60 m2
Sipërfaqja Bruto: 68 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-11-xhamlliku-tirane/