click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1 “Zogu i Zi“, Tiranë.

€ 370
Zogu i Zi, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet përball ” Ringut ” , të ofron siguri dhe qetësi benefite të zonës . Apartamenti ka vendodhje perfekte , shumë pranë gjenden  institucione të ndryshme , supermarkete, shkolla, stacione autobusi dhe hyrje – dalje të shpejtë në rrugë kryesore.

Organizimi :

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • Korridor shpërndarës
  • 1 Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Kati 5
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Zogu i Zi
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19735
Çmimi: € 370
Sipërfaqja neto e pronës: 63 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 1990
Garazhe: Jo
Ashensor: Jo
Kondicioner: Po
Ndërtim egzistues
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshendetje, interesohem për këtë pronë: