click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1+Aneks “Gjimnazi Partizani”, Tiranë.

€ 400
Rruga Haxhi Sina , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet midis Gjimnazit “Partizani” dhe “Shkollës së Kuqe” në pallat të ri pranë instuticioneve të ndryshme, shkollave, stacioneve të autobuzit dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi e shtruar me parket dhe me kondicioner inverter. Mundësi për të bërë 1 dhomë gjumi të vogël fëmijësh.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Ballkon ( i mbyllur si dhomë)
  • Tualet
  • Kati 5
  • Me ashensor
  • Pallat i 2020

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga Haxhi Sina
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20098
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Sipërfaqja Bruto: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2020
Garazhe: Me pagesë shtesë
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Resident
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Me parket
Mobiluar
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!