click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1+B Arlis-“Farmacia 10” ,Tiranë.

€ 420
Farmacia 10, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek kompleksi më i ri “Farmacia 10” në katin e 6 me 2 ashensorë. Pranë pallatit ka institucione dhe biznese nga më të ndryshmet,  stacion urbanim spital ,banka, shkolla, etj. Mobilimi i apartamentit i bërë me arkitekt si dhe shumë cilësore.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Korridor shpërndarës
  • Dhomë gjumi
  • Ballkon
  • Tualet
  • Kati 6
  • Orjentim Jug-Perëndim

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Farmacia 10
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19916
Çmimi: € 420
Sipërfaqja neto e pronës: 56 m2
Sipërfaqja Bruto: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2022-03-01
Garazhe: Jo
Ashensor: 2 Ashensor
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!