click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1+Blk, “Fresku”, Tiranë.

€ 235
Fresku , ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut tek Fizika Bërthamore, brënda një kompleksi pallatesh mjaft të qetë. Zona është e zhvilluar me supermarkete, farmaci, lokale etj me stacion autobuzi të porcelanit dhe të linzës. Apartamenti jepet bosh, mund të plotësohet vetem kuzhina.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Ballkon i madh
  • Kati 3
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Fresku
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20768
Çmimi: € 235
Sipërfaqja neto e pronës: 62 m2
Sipërfaqja Bruto: 73 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2015
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!