click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.

€ 350
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Hipotekës tek rruga “Panorama”, në një lagje mjaft të qetë dhe familjare, në pallat të vitit 2009 me ashensor dhe me ndricim natyral .  Apartamenti është mjaft mirë i organizuar si planimetri, i mobiluar totalisht. Pranë apartamentit ndodhen  institucione të ndryshme Shkolla, Kopshte, Urgjenca, Supermarkete,Palestr, Stacione autobuzi etj.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Ballkone
  • Kondicioner
  • Kati 4 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20747
Çmimi: € 350
Sipërfaqja neto e pronës: 54 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2009
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë