click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1+BLK “Rr. Barrikadave”, Tiranë.

€ 450
Rruga e Barrikadave, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shumë pranë Qendrës së Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Pallati është i mirëadministruar me 1 ashensor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatim
  • Dhomë gjumi
  • Korridor shpërndarës
  • Tualet
  • Kati 8
  • Orjentim Jug-Lindje-Perëndim
  • Ballkon i madh

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Barrikadave
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20275
Çmimi: € 450
Sipërfaqja Bruto: 71 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!