click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1+Blk, “Rr. Kavajës” ,Tiranë.

€ 400
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë kompleksit ” Delijorgji” në një pallat të ri me 2 ashensor. Apartamenti ka organizim 1+1+para banjë, sallon ndenje,dhe ambient guzhine më vete. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Mobiluar në mënyrë bashkohore.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambjent gatimi më vete
  • Dhomë gjumi
  • Totalisht i mobiluar
  • Kondicioner
  • Ballkon
  • Tualet
  • Kati 9 banim
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20027
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 95 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet