click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, ” Ali Dem”, Tiranë

€ 550
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në lagjen ” Ali Demi zona e “ Poligrafikut “ tek një kompleks i viteve të fundit. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodhen pranë tij, shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, unaza e madhe, spitali ” Continental etj. Apartamenti është në proces mobilimi, të gjitha paisjet e reja dhe i pa banuar më parë, ofrohet ne kushte shumë mira banimi.

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon i madh
 • 3 Kondicioner
 • I sapo mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Me ashensor
 • Ndërtim i viteve të fundit
 • Me Post Parkimi në (-1)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19785
Çmimi: € 550
Sipërfaqja neto e pronës: 114 m2
Sipërfaqja Bruto: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2021
Ndërtim i ri
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet