click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Astir ” ,Tiranë.

€ 320
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ka pozicionim dhe orjentim shumë të mirë, ndodhet tek 2 Palmat shumë pranë Vilës L dhe stacionit të urbanit,ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Apartamenti ka kushte të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete me dritare
  • 2 Ballkon
  • I mobiluar
  • Kati 5
  • Pallat i ri me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19764
Çmimi: € 320
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet