click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Artificial” ,Tiranë.

€ 550
Liqeni Artificial, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në  zonen e “Liqenit Artificial” në  një  pallat të  ri të vitit 2010 me ashensor. Vendodhja e apartamentit është perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, në një zonë, të sigurt dhe të qetë. Të ofron kushte optimale për banim, ajër të pastër dhe afërsi me Parkun e Madh të Tiranës.

Organizimi:

  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
  • I mobiluar
  • Kati 8 ( jo i fundit )
  • Kondicioner në të gjitha dhomat
  • Parkim Rezidenti

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Liqeni Artificial
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21131
Çmimi: € 550
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Sipërfaqja Bruto: 125 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2010
Ashensor: 1
Vend Parkimi: Rezidenti
Kondicioner: 3
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni...

€ 1.300
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
150 m2
Sipërfaqja Neto
31 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: