click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1+ BLK “Sheshi Wilson“, Tiranë.

€ 600
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet përball ” Sheshit Wilson ” , në një pallat të ri me ashensor. Apartametri ofrohet i mobiluar, me dy tualete dhe ka orientim Lindje, me shumë ndriçim natyral. Apartamenti është i përshtatshëm edhe për zyra, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, afër stacionit të urbanit, me aksesë të lehtë hyrje – dalje, zona është e sigurt dhe e qetë.

Organizimi :

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • Korridor shpërndarës
  • 2 Dhomë gjumi
  • Ballkon
  • 2 Tualet
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Kati 2
  • Pallat i Ri

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19744
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 127 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2015
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet