click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 ”Blloku”, Tiranë.

€ 550
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek zona e ”Bllokut”, në një pallat ekzistues shumë pranë supermarket “Xhangolli“. Apartamenti ka organizim shumë të mirë ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme, , supermarket, stacion autobuzi, njësia administrative nr.5 etj ,dhe ka dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira për banimi ose aktivitet biznesi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualete me dritare
  • Ballkon
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Kati 3
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19972
Çmimi: € 550
Sipërfaqja neto e pronës: 96 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë: