click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1 “Blv. Zogu i Parë” ,Tiranë.

€ 380
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Bulevardi Zogu i Parë ” ,ka akses te lehtë  hyrje-dalje me pamje nga rruga kryesore të jep mundësin e reklamimit të biznesit , pozicionohet në  një vend  lehtësisht të dallueshëm . Fluksi i lëvizjeve është i lartë pasi është rruga kryesore që lidh Bulevardin e Ri , Unazen e Vogël dhe qëndren e Tiranës .Apartamenti ka hapsirë të  bollshme dhe mund të shfrytezohet për aktivitete të ndryshme biznesi , pasi pranë tij ndodhen edhe institucione të tjera si ;  Ministria e Drejtësis ,Banka të ndryshme , Fakultete etj.

Organizimi:

  • 3 Ambjente pune
  • Tualet me dritare
  • Korridor shpërndarës
  • 2 Ballkone
  • 2 Kondicioner
  • Kati i 4
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20215
Çmimi: € 380
Sipërfaqja neto e pronës: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë