click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1, “Ekonomiku”, Tiranë.

€ 650
Rruga e Elbasanit, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor tek ”Ekonomiku” përballë me Terminalin e Autobuzave të Juglindjes, një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, afër qendrës dhe me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, kopsht, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Kondicioner
  • 2 Tualete
  • Mobiluar
  • Me parket
  • Kati 3 banim

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Elbasanit
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20995
Çmimi: € 650
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Garazhe: po
Ashensor: po
Kondicioner: po
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-21-ekonomiku-tirane/