click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, ”Kompleksi Zirkon”, Tiranë

€ 550
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “ Kongresi i Manastirit“ tek një kompleks i vitit 2022, pranë spitalit të “ Neurologjisë“ dhe kompleksit ASL. Në një zonë me shumë zhvillim, ku pranë tij gjenden spitale,
shkolla,kopshe, markete, ka akses me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti është i sapo mobiluar dhe i pa banuar më parë, ofrohet ne kushte te shumë mira banimi.
Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • I mobiluar
 • Ballkone
 • 3 Kondicioner
 • Kati 5 banim
 • Me ashensor deri ne (-2)
 • Ndërtim i vitit 2022
 • Me Post Parkimi në (-2)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19777
Çmimi: € 550
Sipërfaqja Bruto: 105 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet