click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Komuna e Parisit” ,Tiranë.

€ 500
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit shumë pranë shkollës ” Kristaq Rama” dhe përballë me ”Union Bank”, në një pallat të ri me ashensor. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme,Baka, Shkolla, Supermarket, Posta Shqiptare, Stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira, me ndricim natyral, ideal për aktivitete biznesi të ndryshme ose për banim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Kondicioner
  • 2 Tualete
  • Verandë
  • Kati 2 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20664
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-21-komuna-e-parisit-tirane/