click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Liqeni Artificial” ,Tiranë.

€ 1.000
Liqeni Artificial, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në  zonen e “Liqenit Artificial” në  një  pallat të  ri të vitit 2023 me ashensor. Vendodhja e apartamentit është perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, në një zonë, të sigurt dhe të qetë,dhe i pa dhenë asnjere me qira . Apartamenti është i përshtatshëm vetëm për aktivitet biznesi.

Organizimi:

  • 3 Dhoma në total
  • 2 Tualet me Dritare
  • 2 Ballkone
  • I pa mobiluar
  • Kati 4
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kondicioner
  • Post Parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Liqeni Artificial
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20029
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 124 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: Po
Vend Parkimi: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Ndërtim egzistues
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshendetje, interesohem për këtë pronë