click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1, “ Mangalem ”, Ali Demi.

€ 400
Mangalem 21 Ali Dem, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Ali Demit, tek kompleksi “ Mangalem 21”, në një pallat të ri me ashensor . Ka akses me lehtësi për hyrje – dalje nga rruga kryesore, ofron komoditet, siguri, qetësi ku pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi i sapo mobiluar, me shumë ndricim natyral dhe i pa dhënë më parë me qira.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Pjesërisht i mobiluar
  • Tualet me dritare
  • Korridor shpërndarës
  • Ballkon
  • Kati 4 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Mangalem 21 Ali Dem
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21392
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 80 m2
Sipërfaqja Bruto: 92 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 1
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-21-mangalem-21-ali-dem/