click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Materniteti Ri ”, Tiranë.

€ 450
Materniteti i Ri, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

PËRSHKRIMI

Apartamenti ofrohet në kushte të mira, ideal për biznese të ndryshme si klinika, qendër kursesh,zyra etj, ndodhet në pallat buzë rruge në zonën e “Brrylit”, përballë “Martenitetit të ri”  dhe pamje nga bulevardi “Jean d’ark” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë si dhe mundesi mjaft të mirë të reklamimit të biznesit.

Organizimi:

  • Sallon i madh
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete me dritare
  • Ballkon (pamje nga bulevardi)
  • Kati i 1 banim
  • Pallat me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Materniteti i Ri
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20304
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 112 m2
Sipërfaqja Bruto: 122 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2012
Çertifikat pronësie
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet