click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Pazari i Ri” ,Tiranë

€ 450
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek ”Pazari i Ri” pranë qendrës, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës dhe më me shumë zhvillim.Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacionet e autobuzit dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti është i lirë në datën 01 Shkurt 2023.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • I mobiluar
  • 2 Ballkone
  • Kondicioner
  • Kati 3 banim
  • Pallat egzistues
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19607
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 70 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet