click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 450
Tefta Tashko , ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Pazarit të Ri tek rruga  “Tefta Tashko”, vetëm 5 minuta në këmbë nga “Sheshi Skendërbej”. Jepet i mobiluar si në foto, me 2 kondicioner, me orientim perfekt Jug-Lindje-Veri në pallat të ri me 2 ashensor me banorë të qetë dhe pa shqetësime. Pranë apartamentit ndodhen institucione dhe biznese të shumta të cilat të ofrojnë një jetë praktike dhe komode.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Korridor i madh
  • Kati 4 (me 2 ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Tefta Tashko
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20067
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Sipërfaqja Bruto: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!