click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Pamje e hartës

Qira, Apartament 2+1, “Pazari i Ri” ,Tiranë

€ 400
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek ”Pazari i Ri” pranë qendrës, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës dhe më me shumë zhvillim.Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacionet e autobuzit dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • I mobiluar
  • Ballkon i madh
  • Kondicioner
  • Kati 4 banim
  • Pallat egzistues
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19314
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet