click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, + Post Parkimi “Siri Kodra” ,Tiranë.

€ 600
Rruga " Siri Kodra" , ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në pallat të ri, shumë pranë daljes në unazë, vendodhja është e favorshme për banim. Pranë apartamentit janë të disponueshme supermarkete, farmaci, urbane, si edhe shumë institucione të ndryshme. Apartamenti ka shumë ndicim natyral, ofrohet i mobiluar me dy ballkone dhe me një pamje shumë të bukur pasi është në katin e fundit. Apartamenti është në distancë 10 min në këmbë nga qendra si edhe nga bulevardi i ri i Tiranës.
Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Me Oxhak funksional
 • I mobiluar
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kati 7 banim
 • Pallat i ri me ashensor
 • Me Post Parkimi të mbyllur

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga " Siri Kodra"
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21034
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 130 m2
Sipërfaqja Bruto: 125 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2010
Garazhe: 2
Ashensor: 1
Kondicioner: 2
Investime Ekstra: Oxhak funksional
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: