click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1, “Qendër” ,Tiranë.

€ 500
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në “ Qendër“ të Tiranës përballë “Postës Shqiptare“  në një  pallat të ri i vitit 2022. Vendodhja e apartamentit është perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, në një zonë, të sigurt dhe të qetë. Apartamenti është i përshtatshëm vetëm për aktivitet biznesi.

Organizimi:

  • 3 Dhoma në total
  • Tualet
  • Ballkon
  • I pa mobiluar
  • Kati 4
  • Pallat i ri me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19568
Çmimi: € 500
Sipërfaqja Bruto: 85 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet