click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Restorant Durrësi” ,Tiranë.

€ 450
Ferit Xhajko, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një pallati egzistues tek zona e quajtur Restorant Durrësi,  ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ofrohet i mobiluar dhe në kushte të mira banimi. Vendodhja e apartamenit është lehtësisht e aksesusheme, zona e qetë, mundësi edhe për parkim në lagje me ” Rezident”.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambjent gatimi më vete
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet me dritare
  • Ballkon
  • Mobiluar
  • 3 Kondicioner
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Ferit Xhajko
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21648
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 82 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Kondicioner: 3
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-21-restorant-durresi-tirane/