click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
Rruga e Kavjes, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Kavajës”, pranë qendrës së Tiranës dhe shumë institucioneve të ndryshme. Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një pallat egzistues, me ndriçim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për aktivitet biznesi. Apartamenti ofrohet në kushte të mira për aktivitete biznesi të ndryshme mundësi shumë e mirë reklamimi.

Organizimi:

  • 3 Ambjente pune
  • Korridor shpërndarës
  • Tualet me dritare
  • 2 Ballkone
  • 3 Kondicioner
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Kavjes
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21799
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 93 m2
Sipërfaqja Bruto: 93 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Kondicioner: 3
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Koridor shpërdarës
Ballkon
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 1+1, “Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 500
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
60 m2
Sipërfaqja Neto
29 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-21-rr-kavajes-tirane/