click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Rr.Kavajës” ,Tiranë.

€ 450
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga e “ Kavajës”, pranë qendrës së Tiranës  dhe shumë institucioneve të ndryshme. Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një pallat egzistues, ambienti ka ndriçim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për aktivitet biznesi. Apartamenti ofrohet në kushte të mira për aktivitete biznesi të ndryshme.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet me dritare
  • 2 Ballkone
  • 3 Kondicioner
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19691
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 93 m2
Sipërfaqja Bruto: 93 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet