click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Rr.Durrësit” ,Tiranë

€ 500
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në “ Rrugën e Durrësit “, vetëm 5 minuta në këmb nga Qendra e Tiranës. Apartamenti ndodhet në një zonë me shumë akses dhe siguri. Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme të cilat i japin akoma më shumë vlerë vendodhjes së apartamentit, i cili ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • I mobiluar
 • Ballkon
 • 2 Kondicioner
 • Me parket
 • Kati 2 banim
 • Pallat egzistues
 • I pa dhënë asnjëher me qira

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19360
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 72 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet