click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë.

€ 600
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e ” Selvis” në një pallat te ri . Vendodhja e apartamentit ëshhtë perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim..  Apartamenti ofron shumë ndicim natyral. Distanca e rrugës nga qëndra  është 5 minuta në  këmbë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
I mobiluar
Ballkon
3 Kondicioner
Kati 10  banim
Pallat i ri me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

[njwa_button id=”19294″]

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19506
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 104 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2006
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Mobiluar

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet