click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1, “Siri Kodra” ,Tiranë.

€ 600
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në pallat të ri, shumë pranë daljes në unazë, vendodhja është e favorshme për banim. Pranë apartamentit janë të disponueshme supermarkete, farmaci, urbane, si edhe shumë institucione të ndryshme. Apartamenti ka shumë ndicim natyral, ofrohet i mobiluar me dy ballkone dhe me një pamje shumë të bukur pasi është në katin e fundit. Apartamenti është në distancë 10 min në këmbë nga qendra si edhe nga bulevardi i ri i Tiranës.
Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Me Oxhak funksional
 • I mobiluar
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kati 7 banim
 • Pallat i ri me ashensor
 • Me Post Parkimi të mbyllur
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19617
Çmimi: € 600
Sipërfaqja Bruto: 135 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet