click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, Tiranë.

€ 500
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Rrugës së Elbasanit, pranë qendrës tek “ Xhamia e Tabakëve”, në një pallat të ri me ashensor kati 1 banim. Ka akses me lehtësi për hyrje – dalje nga rruga kryesore, ofron komoditet, siguri, qetësi ku pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • I mobiluar
  • Tualet
  • Kondicioner
  • Korridor hyrës dhe shpërndarës
  • Verandë
  • Kati 1 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21140
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 95 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ashensor: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni...

€ 1.300
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
150 m2
Sipërfaqja Neto
31 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë!