click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1, “Ali Demi”, Tiranë.

€ 450
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek ”Ali Demi”  në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, afër qendrës dhe me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Tek çmimi është e përfshirë edhe taksa 15% e vlerës .

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • 2 Dhoma gjumi
  • 3 Kondicioner
  • Tualet me dritare
  • Mobilim bashkohor
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20616
Çmimi: € 450
Sipërfaqja Bruto: 78 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Kondicioner: po
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-212-ali-demi-tirane/