click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë

€ 400
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë kompleksit ” Delijorgji” në një pallat të ri me 2 ashensor. Apartamenti ka organizim 2+1+ sallon ndenje, një dhome gjumi ka krevat dopio + koridor, një dhome ka ambient ndenje, dhe ambient guzhine me vete.

Organizimi :

► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► Tualet me dritare
► 2 Ballkone
► Koridor shpërndarës
► I mobiluar
► Kondicioner
► Kati 9
► Pallat i ri
► Me 2 ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19680
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 95 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet