click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, ”Bllok”, Tiranë.

€ 1.000
Rruga Ibrahim Rugova , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën ”Ibrahim Rugova” në një pallat të ri me 2 ashensor të administruar shumë mirë. Apartamenti ka organizim dhe arredim tepër të vecantë, “Stil Klasik”, sipërfaqe 145 m2 me hyrje-dalje në secilen dhomë me njëra-tjetren, e shtruar totalisht me parket dhe me sistem chiller të kondicionimit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe ngrënje
  • Kuzhinë
  • 2 Tualete
  • 2 Ballkone të mbyllur
  • Kati 3
  • Koridore shpërndarëse

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20576
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 130 m2
Sipërfaqja Bruto: 145 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Jo
Kondicioner: Chiller
Investime Ekstra: Mobliuar
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndjetje interesohem për këtë pronë!