click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, Tiranë

€ 400
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “ Kongresi i Manastirit“ tek një kompleks i vitit 2022, pranë spitalit të “Neurologjisë“ dhe kompleksit ASL. Në një zonë me shumë zhvillim, ku pranë tij gjenden spitale,shkolla, kopshe, markete, ka akses me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Me parket
  • Ballkone
  • Kondicioner
  • Kati 3 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20456
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë;