click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 “Liceu Artistik”, Tiranë.

€ 750
Rruga Ismail Qemali, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë elitare të Tiranës, në një pallat të ri me ashensor dhe të mirë administruar me roje 24H . Apartamenti ka shumë ndriçim natyral orientim perfekt Jug-Perëndim me ballkonin nga rruga kryesore dhe është i përshtatshëm për zyra ose biznese.

Organizimi:

  • Koridor Hyrës
  • 3 dhoma
  • 2 tualete
  • 3 Kondicioner
  • 1 Ballkon
  • Kati 5 (me ashensor)
  • Post parkimi ( pages extra )

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga Ismail Qemali
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20498
Çmimi: € 750
Sipërfaqja neto e pronës: 97 m2
Sipërfaqja Bruto: 115 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!