click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “ Liqeni i Farkës.”, Tiranë.

€ 1.300
Liqeni i Farkes , ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Liqenit të Farkës tek Rezidenca ” Lakeland  Resdince ” komplesk si viteve të fundit, përbër nga ambienete pushimi, gjelbërim, ajër i pastër dhe siguri 24 orë. Afërsia me liqenin është 5 minuta në këmbë, koha që duhet për të mbërritur tek apartamenti nga qendra e Tiranës është vetëm 15 minuta me makin. Apartamenti disponon hapësirë të bollshme, cilësi shumë të mira punimesh si dhe e areduar me arkitekt. Apartamenti ka akses hyrje dalje me thjeshtësi për në rrugë kryesore, ofron komoditet për të jetuar.

Organizimi:

  • Kati i 2-të
  • Sallon ndenje
  • 2 dhoma gjumi
  • 2 ashensor
  • 2 tualaete
  • 1 ballkon
  • Panele Diellore
  • Mobiluar

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Liqeni i Farkes
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21631
Çmimi: € 1.300
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Sipërfaqja Bruto: 116 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 2
Kondicioner: Chiller
Investime Ekstra: Areduar me Arkitekt
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: